رفتن به محتوای اصلی

ایستگاه نوآوری شریف با هدف ایجاد بستری مناسب جهت استقرار شرکت­های نوپا، استارت­‌‍آپ­‌ها، شتابدهنده‌ها، صندوق­های پژوهش و فناوری و کلیه شرکت­های فعال در زیست بوم فناورانه کشور با مساحتی بالغ بر ۲۷۰۰۰ متر مربع در مرداد ماه سال ۱۳۹۷ تاسیس گردید.

ماموریت اصلی ایستگاه نوآوری شریف تسهیل ورود کارآفرینان ایرانی به عرصه فعالیت در زیست بوم فناورانه داخلی است که باتوجه به حضور شرکت­های موفق حوزه­های مختلف کسب و کار در این مجموعه، امکان ایجاد شبکه ارتباطی گسترده و تعریف پروژه کاری مشترک میان فعالان این عرصه فراهم گردیده است.

حضور در ایستگاه نوآوری شریف در مقایسه با استقرار در سایر مراکز تجاری و اداری، بدلیل بهره­ مندی از امکانات رفاهی مناسب و خدمات متنوع حوزه کسب و کار، امکان مدیریت بهینه هزینه­ ها و فرصت رشد و توسعه سازمانی را برای شرکت­های مستقر فراهم می‌­آورد.

وجود امکاناتی از قبیل آمفی تئاتر، زمین­­های ورزشی، کافه رستوران، فضای سبز عمومی، پارکینگ اختصاصی، مجاورت با ایستگاه مترو و همچنین موقعیت مکانی مناسب باعث شده تا شرکت­های مستقر به بسیاری از امور رفاهی مورد نیاز دسترسی داشته و  به­ راحتی امکان تردد داشته باشند.

برگشت به بالا