رفتن به محتوای اصلی
هشتمین دوره مسابقات برنامه‌نویسی چالش‌های فناوری اطلاعات ICT Challenge 8

هشتمین دوره مسابقات برنامه‌نویسی چالش‌های فناوری اطلاعات ICT Challenge 8

هشتمین دوره مسابقات چالش های فناوری اطلاعات کشور با عنوان “ICT Challenge8” توسط دانشگاه صنعتی و گروه فناوری اطلاعات شریف “”Sharif  ICT Group  و با حمایت استراتژیک معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه صنعتی شریف به تاریخ ۲۱  و ۲۲ تیر ماه سال ۱۴۰۲  به صورت حضوری و در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می شود.

هدف اصلی برگزاری این مسابقات شناسایی برنامه نویسان و تیم های توانمند در کسب و کارهای مبتنی برICT  و اتصال آنها به بازار کار می باشد.

ثبت نام در این مسابقات به صورت رایگان می باشد و از ابتدای تیر ماه آغاز خواهد شد.

شرکت کنندگان در این مسابقات بدون هیچ محدودیتی در رشته تحصیلی و دانشگاه، محل اقامت، سن، جنسیت و … در این رویداد شرکت خواهند کرد و توانایی های خود را در برنامه نویسی و حل چالش های موجود در حوزه فناوری اطلاعات کشور به مسابقه خواهند گذاشت.

این رویداد فقط یک مسابقه نیست، بلکه محیطی برای آموزش شرکت کنندگان در مسابقه به صورت عملی و با مواجه با چالش های واقعی فراهم می آورد

در این مسابقه، شرکت کنندگان ‌ها با شرکت های بزرگ حوزه فناوری اطلاعات آشنا شده و فرصت های شغلی مناسب برایشان ایجاد میشود. همچنین میتوانند توانمندی های خود را در رقابتی سالم با دیگران محک بزنند و نقاط قوت و ضعف خود را بیابند.

لازم به ذکر است برای انتخاب چالش های مسابقه، کمیته فنی که مجموعه ای از شرکت های بزرگ و فعال در حوزه فناوری اطلاعات می باشند تشکیل می شود.

اعضای این کمیته چالش ها و مسائل مد نظر خود را جهت ارائه در مسابقه مطرح می کنند.

نهایتا مسائل مطرح شده تحت یک سری قوانین خاص در مسابقات ارائه خواهند شد.

با توجه به چالش های انتخاب شده، افراد فعال در حوزه مورد نظر، افراد مستعد و دارای ایده های خلاقانه و نوآورانه در راستای حل چالش مطرح شده جهت شرکت در رویداد شناسایی شده و دعوت می شوند.

مسابقات طی دو روز برگزار می شود. روز اول مسابقات مخصوص بررسی توانایی حل مسئله شرکت کنندگان می باشد و روز دوم مخصوص اجرای مراحل داوری و اختتامیه مسابقات می باشد.

افراد برتر در اختتامیه رویداد جوایز خود را دریافت خواهند کرد.

داورها و مربی ها در طول مسابقه علاوه بر داوری تیم‌ ها و اشاره به اشتباهات و اشکالات، مشاوره های لازم را به آنها خواهند داد و این خود موقعیت یادگیری در محیطی صمیمی و دوستانه به صورت کاملا عملی را فراهم خواهد کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به وبسایت زیر مراجعه بفرمایید

http://ictchallenge.sharif.ir

شماره تماس دبیرخانه
۰۲۱-۶۶۰۲۸۹۶۳-۵

برگشت به بالا