رفتن به محتوای اصلی

معرفی مجموعه

ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، با راه‌اندازی مرکز نوآوری، در پی حرکت در مسیر گسترش خدمات متنوع و توسعۀ سبک زندگی دیجیتال و خلق آینده‌ای همگام با تحولات دنیای دیجیتال است تا با بهره‌گیری از فناوری‌های برتر در حوزه‌های مختلف، خلق ارزش کند.
مجموعۀ ایرانسل لبز، با مأموریت انجام فعالیت‌های تحقیق و توسعه، نوآوری و تجاری‌سازی در زمینۀ شبکۀ ارتباطات و فناوری اطلاعات و کسب‌وکارهای پیرامونی با کمک مراکز علمی و پژوهشی داخل و خارج از کشور، اعم از دانشگاه‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها و شرکت‌های فناور با هدف تأمین نیازمندی‌های بازار ICT تأسیس شده است.
چشم‌انداز این مجموعه، پیشگام بودن در توسعۀ منابع انسانی و زیرساخت‌های تحقیقاتی اقتصاد دانش‌بنیان در حوزۀ ارتباطات و فناوری اطلاعات و دستیابی به جایگاه برترین شرکت ملی در زمینۀ خلق محصولات و خدمات این حوزه است و «بخش تحقیق و توسعه»، «مرکز نوآوری ایرانسل» و «آکادمی ایرانسل»، از جمله بخش‌های اصلی آن هستند.
مرکز نوآوری ایرانسل، در قالب مجموعۀ «ایرانسل لبز (Irancell Labs) » و با هدف فرصت‌آفرینی در زمینۀ فناوری‌های برتر، به منظور خلق ارزش، رفاه انسان‌ها و توسعۀ سبک زندگی دیجیتال تشکیل شده است.

آکادمی ایرانسل

یکی از زیرمجموعه های ایرانسل لبز آکادمی ایرانسل می‌باشد که با کلیک بر عبارت زیر می‌توانید مختصری از اطلاعات آکادمی را ببینید.

 

 

 

 

مأموریت آکادمی ایرانسل

 ایرانسل اکادمی ماموریت دارد، به عنوان یکی از ارکان اصلی توسعه جریان آموزشی و توانمندسازی مشتریان ایرانسل و از سوی دیگر نقش موثری در راستای خلق روشهای نوین در آموزش دیجیتال و ارائه عادلانه  برای زندگی جدید داشته باشد، ماموریت خود را به صورت زیر تعریف می نماید :

  • ارائه آموزش در حوزه های تخصصی و نوآورانه به منظور توانمندسازی منابع انسانی شرکت ایرانسل
  • ارائه آموزش های مهارت محور در حوزه های تخصصی، به منظور تأمین نیازهای دانشی نیروی انسانی شرکتهای همکار ایرانسل
  • ارائه آموزش دیجیتال برای مشتریان ایرانسل در گروه های تخصصی مدیریت حرفه ایی، فناوری اطلاعات ، هنر و رسانه

 

چشم انداز آکادمی  ایرانسل در افق برنامه پنج ساله آکادمی ایرانسل به گونه ای خواهد بود که :

  • موثرترین عامل در توسعه آموزش دیجیتال برای توانمندسازی مشتریان، مرجع آموزشی نوآور و مورد استناد و امیدی برای جوانان برای کسب مهارتهای نوآورانه

 

اهداف آکادمی ایرانسل

  • ارائه آموزش دیجیتال در جهت دسترسی آسان و عادلانه برای مشتریان
  • ارتقای سطح دانش مدیریتی و فنی مدیران و کارشناسان ایرانسل
  • پیاده سازی آموزش تخصصی و مهارت محور برای همکاران غیر مستقیم ایرانسل در راستای بهبود خدمات نوین
  • احراز بالاترین درجه رضایتمندی از آموزش های حرفه ای و مهارت محوری

اطلاعات تماس

[vc_ext]column

آدرس وب سایت:

https://www.labs.irancell.ir

آدرس پست الکترونیکی:

ilabs@mtnirancell.ir

شماره تماس:

۰۲۱۲۲۳۲۸۹۰۱

[/vc_column_text]

برگشت به بالا