رفتن به محتوای اصلی

معرفی مجموعه

قسطا اولین لندتک اعطای اعتبار برای خرید اقساطی کالا و خدمات است که از تیرماه ۱۳۹۷ شروع به فعالیت کرد و در مدت کوتاهی با اسقبال و رضایت کاربران مواجه شد. قسطا با توجه به مشکلات اقتصادی جامعه، شرایطی را برای اعطای وام بدون ضامن مهیا کرده است که نسبت به سایر سایت‌های این حوزه محدودیت‌های کمتری دارد. وام فوری قسطا در قالب یک کارت اعتباری عضو شتاب، بنام قسطاکارت در اختیار کاربران قرار می­گیرد و افراد میتوانند با این کارت از تمام فروشگاه‌های سراسر کشور حتی فروشگاه‌های اینترنتی، بصورت نقدی خرید کنند و بعدا اقساط را به قسطا بازپرداخت کنند. توجه کنید که برای دریافت این وام نیازی به ضامن یا چک کارمندی ندارید.

اکنون خرید قسطی از کلیه فروشگاه های اینترنتی و فیزیکی پیش روی شماست. خرید اقساطی لوازم خانگی ، خرید اقساطی گوشی ، خرید اقساطی ابزار ، لوازم یدکی اقساطی و خرید هر کالایی که فکرش رابکنید مثل ، لپ تاپ قسطی ، طلا قسطی ، یخچال اقساطی ، مبل اقساطی ، تلویزیون اقساطی ، کولر گازی اقساطی و موتور سیکلت اقساطی با قسطاکارت امکان پذیر است. با قسطاکارت علاوه بر خرید اقساطی انواع کالا می توانید هزینه خدمات مختلف هم قسطی پرداخت کنید. پرداخت هزینه، دندان پزشکی اقساطی، هزینه عمل بینی اقساط و حتی پرداخت هزینه تور اقساطی هم با قسطاکارت به سادگی انجام خواهد شد.

علاوه بر این، قسطا در حوزه افزایش فروش و رونق کسب و کارهای روستایی و شهری نیز موثر بوده و با اعطای امتیاز به صاحبان کسب و کارها و مشتریان، شرایطی را فراهم کرده است که مشتریان بتوانند بازپرداخت را به صورت اقساطی انجام دهند، و به این ترتیب قسطا گامی مفید در رونق کسب و کارهای مختلف برداشته است.

“الان بخر، بعدا بپرداز!” ، این شعار قسطاست. با وام بدون ضامن قسطا هرچه نیاز دارید، از انواع کالا و خدمات، از هر فروشگاه اینترنتی یا غیر اینترنتی دلخواهتان، الان بخرید اما بعدا بپردازید!

اطلاعات تماس

آدرس وب سایت:

avakalashop.ir

آدرس پست الکترونیک:

شماره تماس:

۰۲۱ – ۴۷ ۳۸ ۶۰۰۰

برگشت به بالا