رفتن به محتوای اصلی

معرفی مجموعه

ویراتک از سال ۱۳۸۹ به پشتوانه نیروهای کارآزموده خود که جمعی از برترین فارغ‌ التحصیلان و نخبگان کشور هستند، با نگاه کارآفرینی و ایجاد محصولات با کیفیت در حوزه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات آغاز به فعالیت نمود. ویراتک در حال حاضر با بیش از ۵۰ نفر سرمایه انسانی نخبه و توانمند و ساختاری متشکل از چهار واحد تخصصی و همکاری پویا با دانشگاه‌ها و پژوهشکده‌های تراز اول کشور به یکی از بزرگترین شرکت‌های دانش‌بنیان فناوری اطلاعات کشور تبدیل شده است.

آن چه این مجموعه را از سایر سازمان‎‌ها و شرکت‏‌های همکار در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات متمایز می‏ سازد، توانایی بالا در زمینه تحلیل و طراحی سیستم‏‌های اطلاعاتی است که در گام اول ضمن پوشش درست نیازهای کارفرمایان، هزینه رسیدن به هدف و هم‏چنین افزودن به قابلیت‌‏ها و پشتیبانی از سیستم را برای کارفرما به حداقل ممکن کاهش می‏دهد. همچنین برخورداری از دانش فنی در حوزه امنیت اطلاعات در کنار دانش تحلیل، طراحی و پیاده سازی سیستم‌‏های هوشمند، بر قابلیت‌‏های این مجموعه جوان افزوده است.

ویراتک در ارائه‌ی خدمات خود حد و مرزی نمی‌‌شناسد. باور ما این است که می‌توانیم بهترین محصولات در حوزه‌ی فناوری اطلاعات را تولید کنیم. ما مصمم هستیم علاوه بر توسعه‌ی کیفی محصولات نرم‌افزاری ایرانیان نام ایران را با برترین محصولات خود در سرتاسر جهان سرافراز نماییم.

ویراتک در میان شرکت‌های فناوری اطلاعات کشور به عنوان یک شرکت دانش‌بنیان، باکیفیت و متمایز مطرح شده است. این مهم مرهون توانمندی و زحمات سرمایه انسانی ویراتک در زمینه طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های هوشمند رایانه‌ای است. ویراتک با ورود خود در هر حوزه، از نیاز مشتریان پا فراتر گذاشته و با ارائه قابلیت‌ها و خدمات ویژه خود، فناوری اطلاعات را به یک اصل مهم و فراموش نشدنی در کسب و کارها تبدیل نموده است.

ویراتک در حال حاضر با بیش از ۵۰ نفر سرمایه انسانی نخبه و توانمند و ساختاری متشکل از چهار واحد تخصصی و همکاری پویا با دانشگاه‌ها و پژوهشکده‌های تراز اول کشور به یکی از بزرگترین شرکت‌های دانش‌بنیان فناوری اطلاعات کشور تبدیل شده است.

اطلاعات تماس

آدرس وب سایت:

http://viratech.ir/

آدرس پست الکترونیک:

info@viratech.ir

شماره تماس:

۰۲۱۴۰۶۶۱۴۶۳

برگشت به بالا